• Perma NOVA automatische smeersystemen - Bega Special Tools
  • Betex HXPM 100 t trekker demontage van treinwiel - Bega Special Tools
  • Betex HXP hydraulische trekker demontage van lager - Bega Special Tools
  • Bega kantoorpand - Vaassen - Holland
35 years top kwaliteit - Bega Special Tools
+31 578 668000 Select language: nlnl | en | de | ru | es | fr | it |

Meet the team!

*|MC:SUBJECT|*
Introducing Our New CEO Henk van Essen
Vaassen, 5 september 2018
Henk van Essen
Introductie van
onze nieuwe CEO Henk van Essen en de BEGA-teamleden met wie u samenwerkt.

Henk van Essen

CEO

h.vanessen@bega.nl
Carol Poelma


Carol Poelma

director communications | marketing

c.poelma@bega.nl

Patrick Gums


Patrick Gums

sales executive

Europe, Western Europe, Eastern Europe, Middle East, Asia, India

p.gums@bega.nl

Gerald Keuter


Gerald Keuter

sales manager

Benelux, Germany

g.keuter@bega.nl

Dave van Duijnen


Dave van Duijnen

sales executive

Benelux, Western Europe, South America, North America

d.vanduijnen@bega.nl

Paul Vloedgraven


Paul Vloedgraven

sales executive

Benelux, Western Europe, South America, North America

p.vloedgraven@bega.nl

Frouwkje Assen


Frouwkje Assen

controller

f.assen@bega.nl
Robert Lindeman


Robert Lindeman

accounting

USA

USA

Mr. Richard Imbro
r.imbro@bega.nl

INDIA

INDIA

Mr. Ashok Kumar
a.kumar@bega.nl

Bega Special Tools | Schorsweg 15 | 8171 ME Vaassen | Nederland | T 0578 668000
Social Media |
Facebook | Twitter | YouTube | LinkedIn | www.begaspecialtools.com
Copyright © *|CURRENT_YEAR|* *|LIST:COMPANY|*, All rights reserved.
*|IFNOT:ARCHIVE_PAGE|* *|LIST:DESCRIPTION|*

Our mailing address is:
*|HTML:LIST_ADDRESS_HTML|* *|END:IF|*

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

*|IF:REWARDS|* *|HTML:REWARDS|* *|END:IF|*

Distributeur (Wereldwijd)

Wilt u ook dealer worden?
Klik op Contact om
u aan te melden als distributeur